20 czerwiec 2023

Policjanci zatrzymali poszukiwanych mężczyzn

zdjęcie: Policjanci zatrzymali poszukiwanych mężczyzn / pixabay/2122376
W trakcie pełnienia służby policjanci nie tylko reagują na zgłaszane interwencje czy zatrzymują nieodpowiedzialnych kierujących, ale także realizują polecenia i nakazy sądu. Dzięki skutecznym działaniom funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Iławie zostało zatrzymanych trzech mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Mieszkańcy powiatu zostali przewiezieni już do zakładu karnego.
REKLAMA

Pierwszego z poszukiwanych mężczyzn funkcjonariusze zatrzymali w piątek (16.06.2023 r.) kilka minut po godzinie 10:00. Policjanci z wydziału kryminalnego w trakcie czynności służbowych ustalili miejsce pobytu szukanego 25 – latka. Funkcjonariusze natychmiast tam pojechali i zatrzymali mężczyznę. Mieszkaniec gminy Iława został już odwieziony do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższe 270 dni.

Tymczasem suscy policjanci po otrzymaniu zarządzenie o poszukiwaniu 28 – latka sprawdzali różne adresy jego zamieszkania, rozpytywali rodzinę oraz znajomych, aby dowiedzieć się gdzie obecnie przebywa. Kiedy ustalili miejsce natychmiast tam pojechali i zatrzymali mężczyznę. Mieszkaniec gminy Susz został już przetransportowany do więzienia gdzie spędzi najbliższe 2 lata i 11 miesięcy za popełnione przestępstwa i wykroczenia.

Natomiast kolejnego poszukiwanego policjanci zatrzymali podczas patrolu miasta Kisielice. Funkcjonariusze codziennie zapoznają się z listą osób poszukiwanych i wiedzieli, że 62 – latek jest szukany przez sąd do odbycia kary zastępczej pozbawienia wolności. Mieszkaniec Kisielic znajduje się już w więzieniu gdzie spędzi 15 dni.

pogoda Iława
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Iławie

2024-10-25 19:00